Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası
Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası
BAŞKANIN MESAJLARI
Mayıs
06
BAŞKANIN MESAJI
BAŞKANIN MESAJI

Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası; her zaman bir öncekinden daha etkin ve kaliteli hizmet vermeye çalışan, sadece kendi üyelerine değil il genelindeki tüm ticaret erbaplarını ayırmaksızın hizmet veren ve tüm ticaret erbaplarının menfaatleri doğrultusunda hareket eden bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir.

   Bugün Odamız bünyesinde kurulmuş birim ve departmanlar, ilçemiz geneline hizmet verdiği gibi bürokrasiyi en aza kalite ve memnuniyeti en yüksek seviyeye çekme çabası içerisindedir. 


  Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası; gerek idari yapısı ve personel kadrosuyla, gerekse odamız üyeleri ve ilçemiz ticaret erbaplarının destekleri ile her zaman Yozgat ve Yozgatlının yanında olmaya devam edecektir.

Ali ULUSOY


İlgili Video ve Fotoğraflar
Başkanımızın Diğer Mesajları

İLETİŞİM
Yaylapınar Mah. Sokullu Sok. No:1/1 ŞEFAATLİ / YOZGAT
Tel: 0 (354) 564 12 74 / Fax: 0 (354) 564 12 74
e-mail:sefaatlitso@tobb.org.tr
  • 2 Online Ziyaretci
  • Dün: 56
  • Bugün: 39
  • Toplam: 30341


Bu Web Sitesi ve Tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası'na aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

2017 © Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası . Tüm Hakları Saklıdır.