Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası
Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası
HABER ARŞİV - TÜMÜ
Mayıs
29
ŞEFAATLİ DE KOBİGEL DESTEĞİ TANITILDI
ŞEFAATLİ DE KOBİGEL DESTEĞİ TANITILDI

Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası ile KOSGEB Yozgat Müdürlüğü işbirliğinde KOBİGEL ? KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI ?2018 / 01 İllerde Rekabet Avantajına Sahip İmalat Sanayi Sektörlerinin ve Yazılım Sektörünün Rekabet Gücünün Geliştirilmesi? PROJE TEKLİF ÇAĞRISI  Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

Toplantıya Başkanımız Ali ULUSOY ve KOSGEB Yozgat Müdürü Mustafa IŞIK ile İmalat yapan işletme sahipleri katıldılar. Toplantıda Müdür Mustafa IŞIK tarafından KOBİGEL proje çağrısını tanıtıcı sunum yapıldı, daha sonra Katılımcıların soruları cevaplandırıldı. Yozgat ve İlçelerinden  Başvuru yapılabilecek İmalatçı  Sektörlerin Nace kodları 10- Gıda, 14- Giyim, 23- Diğer Metalik olmayan Mineral ürünler, 25- Makine ve Teçhizat hariç fabrikasyon Metal ürünleri, 31- Mobilya İmalatıdır.24 Nisan 2018 tarihinde başlayan KOBİGEL Proje Başvuruları 22 Haziran 2018 tarihinde saat: 23.59 itibariye sona erecektir.

KOSGEB Veri tabanına kaydı bulunmayan işletmeler öncelikle KOSGEB veri tabanına işletme kaydını yapacaklar, sonra da KOBİ Bilgi Beyannamesini doldurup çıktı alınarak KOSGEB Yozgat İl Müdürlüğüne teslim edilecektir.


İlgili Video ve Fotoğraflar
ŞEFAATLİ DE KOBİGEL DESTEĞİ TANITILDIŞEFAATLİ DE KOBİGEL DESTEĞİ TANITILDIŞEFAATLİ DE KOBİGEL DESTEĞİ TANITILDIŞEFAATLİ DE KOBİGEL DESTEĞİ TANITILDI

İLETİŞİM
Yaylapınar Mah. Sokullu Sok. No:1/1 ŞEFAATLİ / YOZGAT
Tel: 0 (354) 564 12 74 / Fax: 0 (354) 564 12 74
e-mail:sefaatlitso@tobb.org.tr
  • 1 Online Ziyaretci
  • Dün: 49
  • Bugün: 21
  • Toplam: 28732


Bu Web Sitesi ve Tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası'na aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

2017 © Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası . Tüm Hakları Saklıdır.